Kargo ve Teslimat


 

Siparişlerim hangi kargo firması ile tarafıma ulaştırılacak?
Özenle hazırladğımız paketlerinizi anlaşmalı Kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafınıza ulaştırılmak üzere gönderilmektedir. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme oluşturduğunuz siparişlerinizde ödeme yapmadan önce Yurtiçi Kargo firması yetkilisinden kimlik ibraz etme hakkınız vardır. Anlaşmaşı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo dışındaki kişi ve kurumlara fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Kargom ne kadar sürede tarafıma ulaşır?
Siparişleriniz kargo firmasına iletildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ülkemizin bazı kırsal bölgelerine siparişlerinizin biraz daha uzun sürede adresinize teslim edileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde de kargolarınızın teslimatı bu günleri takip eden ilk iş gününde dağıtıma çıkarılmaktadır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?
Siparişleriniz anlaşmalı Kargo firmamıza teslim edildikten sonra SMS ve E-Mail aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Üyelikle oluşturduğunuz siparişlerinizde hesabınıza giriş yaptıktan sonra Siparişlerim kısmından paketinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve Kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Ne kadar Kargo ücreti ödeyeceğim?
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olacak alışverişlerinizde 10 TL kargo ücreti, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği ile oluşturduğunuz siparişlerde de ekstra 5 TL kapıda ödeme ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır. 200 TL ve Üzeri siparişlerinizde de siparişleriniz Ücretsiz kargo avantajı ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Son Güncellenme: 29 Ocak 2021